İletişim

İletişim Bilgilerimiz

ADRES

Troados 13, Alexandroupoli 681 00, Yunanistan

TELEFON

+30 2551 081934

E-POSTA

info@mydiashotel.com

Bize Yazın

[]
1 Step 1
Ad Soyad
Telefon
Konu
Mesajınız
0 /
Previous
Next
powered by FormCraft

Nasıl Gidilir?

My Dias Hotel

Atina ve Selanik tarafından Dias Hotel’e Nasıl Gidilir?

Atina – Selanik tarafından Dias Hotel’e gitmek için ücretli otoyolun Atina – Selanik – Dedeağaç güzergahını kullanabilirsiniz. Makri otoyol çıkışı sizi Dedeağaç (Alexandroupoli)’ye götürecek olan anayola bağlanmaktadır. Bu yolu 10 km daha takip ederek, merkeze ve sahile yakın Troados Caddesi’nin üzerinde eski spor kompleksini ve tam karşısında Dias Hotel’i göreceksiniz.

Dedeağaç Havaalanı’ndan Dias Hotel’e Nasıl Gidilir?

Dedaağaç Havaalanı’ndan çıktığınızda, sizi şehir merkezine ulaştıracak olan Leoforos Dimokratias Caddesi’ni 7 km takip edin. Solda Dedeağaç eski spor kompleksi göreceksiniz. Merkeze ve sahile yakın Troados Caddesi’nin üzerinde eski spor kompleksini ve tam karşısında Dias Hotel’i göreceksiniz.

İpsala Sınır Kapısı’ndan DİAS Hotel’e Nasıl Gidilir?

Dias Hotel, İpsala Sınır Kapısı’ndan 50 km uzaklıktadır ve ulaşım oldukça kolaydır. Yunanistan Kipi Sınır Kapısı’nı geçtiğinizde ücretsiz otoyola bağlanacaksınız. 45 km sonra Dedeağaç (Alexandroupoli) ikinci otoyol çıkışından (Alexandroupolis Limani çıkışı) çıkarak doğrudan şehir merkezine ulaşacaksınız. Merkeze ve sahile yakın Troados Caddesi’nin üzerinde eski spor kompleksini ve tam karşısında Dias Hotel’i göreceksiniz.